ZAKOPANE CENTRUM APARTAMENT Z WIDOKIEM NA TATRY, BALKONEM i BIBLIOTECZKĄ

Apartament z widokiem na Tatry i biblioteczką

ZAKOPANE CENTRUM

Przytulny apartament dla 1-3 osób , z biblioteczką (sporo książek o Zakopanem i Tatrach, liczne mapy szlaków), balkonem i pięknym widokiem na Giewont. Położony na pierwszym piętrze, w starym, drewnianym domu, w dużym ogrodzie nad potokiem Bystra. Spokojna lokalizacja blisko ścisłego centrum (Krupówki 800m) i kilku malowniczych tras spacerowych .

czytaj dalej
Tatra View and Library Apartment

WIDOK NA TATRY

Z okna i balkonu można podziwiać Tatry - dobrze widać słynny Giewont oraz Kasprowy Wierch, Świnicę.

zobacz zdjęcia
książki, albumy, mapy i gry

BIBLIOTECZKA

W sypialni znajduje się regał z książkami, a na nim sporo książek o Tatrach i Zakopanem, przewodniki, albumy (głównie o koniach...), mapy szlaków tatrzańskich, powieści (również młodzieżowe) i gry - trik-trak, kości, karty i inne

zobacz zdjęcia
widok na Tatry z Antałówki

OKOLICA

Nasz dom (i Apartament z Widokiem na Tatry i Biblioteczką) jest świetnie położony - w odległości 10 minut spacerem znajdują się Krupówki i Aquapark, do dworca autobusowego i kolejowego idzie się 12-15 minut, dwa kroki od domu są trasy spacerowe (Antałówka, Koziniec, Wierch Bachledzki) i Galeria Oksza, a od Tatrzańskiego Parku Narodowego i skoczni Wielkiej Krokwi dzielą nas niecałe 2km.

więcej informacji
Zakopane centrum apartament z widokiem

KONTAKT i CENNIK

Apartament przeznaczony jest dla maksymalnie trzech osób - pary lub rodziny z dzieckiem (w sypialni znajduje się podwójne łóżko i wygodna kanapa). Ceny zależą od terminu pobytu. W okresach poza najwyższym sezonem (święta, nowy rok, długie weekendy) przy dłuższych pobytach siódma doba jest gratis.

więcej informacji
Zakopane centrum apartament ogrodowy

ZAKOPANE CENTRUM

Apartament Ogrodowy znajduje się na parterze naszego domu. Oferuje dwa pokoje - w jednym jest łóżko podwójne, a w drugim dwa łóżka pojedyncze, malutki aneks kuchenny, sofa i stół z krzesłami oraz łazienkę i duży taras. Standard Apartamentu Ogrodowego jest nieco niższy, a ceny bardzo przystępne.

opis, zdjęcia, cennik, kontakt

Zakopane, Bulwary Słowackiego 7